Hitri, kvalitetni, ugodni. Vabila so čudovita!
- Vera
Zelo zadovoljna, tako z izdelkom, kot s servisom. Hvala ekipi :)
- Tanja
Odlično, izdelana vabila pa so v fizični oblike še boljša.
- Matejka
Izjemno profesionalen odnos in seveda imenitna vabila. Priporočam. Hvala.
- Barbara
Hitro, strokovno, lepo. Zelo zadovoljni!
- JANJA
Zelo hitro in kvalitetno izdelano, pohvalno.
- VANJA
vabila, vse ok in hitro dobavljeno.
- PETER
Zelo zadovoljna s prejetimi vabili. Priporočam. Hvala.
- KARMEN
Zelo zadovoljna z kakovostjo in hitrim odzivom. Vabila vsa posebej zložena v kuverti. Z velikim zadovoljstvom bom oddala vabila povabljenim.
- Helena
Hitri in vabila so bila ze v kuvertah, vse pohvale.
- Melanie
Super, storitev,hitra in kvalitetna izvedba. Zelo PRIJAZNI. Priporočam !!!
- Boštjan